Kontrolloni me shitësin
Shiten 16,83 ari tokë në Klinë

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
48 shikime

Kontrolloni me shitësin
Shiten 16,83 ari tokë në Klinë

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
48 shikime

Përshkrimi

Shiten 16,83 ari tokë në Klinë.
Toka gjendet rrugës për në Lagjen Maluzhgani te ish – kazerma e TMK-së.
Përkthimi bëhet menjëherë pas marrëveshjes, dhe pronari është shqiptar.
Po ashtu ka rrymë, ujë e kanalizim.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Për më shumë na kontaktoni në numrin e telefonit:
+41 76 360 16 29 ose WhatsApp

Atributet

Transaksioni: Shes

Profili i V. T.

anonim
V. T. Regjistruar për 1+ muaj 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Kline, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shiten 16,83 ari tokë në Klinë Shiten 16,83 ari tokë në Klinë Shiten 16,83 ari tokë në Klinë Shiten 16,83 ari tokë në Klinë Shiten 16,83 ari tokë në Klinë Shiten 16,83 ari tokë në Klinë Shiten 16,83 ari tokë në Klinë
  Kontrolloni me shitësin Shiten 16,83 ari tokë në Klinë nga anonim