Kërko

413280.00 Euro €
Shitet tokë në Ishull Lezhë 10,332 metra katror

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
73 shikime

413280.00 Euro €
Shitet tokë në Ishull Lezhë 10,332 metra katror

Prona ne shitje, prona private blej, qera.
Postuar 1 muaj më parë
73 shikime

Përshkrimi

Shitet tokë në Ishull Lezhë pranë Zonës së Mbrojtur, një natyrë fantastike dhe vend ideal për mundësi investimi si Camping, struktura akomoduese prej druri etj. Një zonë me potencial të jashtëzakonshëm zhvillimi dhe investimi. Disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.
10332 metra katror. Cmimi 40 Euro/Meter Katror. Whats App: +355697400013

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Oni

Oni
Oni Regjistruar për 1+ muaj 3 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Oni (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Oni
  Oni
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  3 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Ishull Lezhë Pranë Postbllokut Të Policisë, Ishull Lezhe, Lezhë, Lezhë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet tokë në Ishull Lezhë 10,332 metra katror Shitet tokë në Ishull Lezhë 10,332 metra katror Shitet tokë në Ishull Lezhë 10,332 metra katror Shitet tokë në Ishull Lezhë 10,332 metra katror
  413280.00 Euro € Shitet tokë në Ishull Lezhë 10,332 metra katror nga Oni