Kërko

40000.00 Lek
JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR.

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
334 shikime

40000.00 Lek
JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR.

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 muaj më parë
334 shikime

Përshkrimi

Ne Unaze te Re tek ish Astiri, pallati ngjitur me Hotel LIGHT, prane Farmacise Dite Nate dhe stacionit te urbanit te Astirit jap :
Apartament 1+1 te pa mobiluar. Ka banjo me dritare dhe lavanteri me lavatrice. Ka ballkon.
Ka kundrabufene me sobe dhe frigorifer.
Apartamenti eshte i pa mobiluar.
Apartamenti eshte ne drejtim te perendimit.
Jepet per afat te gjate.
Qeraja eshte perfundimisht 40 mije leke ne muaj plus 2 qera garanci. Qeraja nuk ulet.
Jo studente. Vetem familje te rregullta.
Nuk bashkepunoj me Agjensi imobilare.
Cel. 0673900808

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Dila

Dila
Dila Regjistruar për 7+ muaj 3 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Dila (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dila
  Dila
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 7+ muaj
  3 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Teodor Keko, Unaza E Re, Astiri, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR. JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR. JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR. JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR. JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR. JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR.
  40000.00 Lek JAP APARTAMENT 1+1 TEK ASTIRI, BOSH I PA MOBILUAR. nga Dila