Kërko

40000.00 Lek
Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re..

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 3 ditë më parë
8 shikime

40000.00 Lek
Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re..

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 3 ditë më parë
8 shikime

Përshkrimi

Pallati me lokalin Bohem prane Bar Artisti, prane stacionit te urbanit ne Astir, kati i 3-te me ashensor.
Apartament 2+1+2 banjo me dritare plus 2 ballkone.
E mobiluar plotesisht.
Jepet vetem per afat te gjate dhe vetem per familje.
E pershtatshme per 4 vete.
Qeraja perfundimtare 40.000 Leke, plus 1 qera garanci te kthyeshme ne fund.
E lire me 1 Korrik 2024
NUK BASHKEPUNOJ ME AGJENSITE IMOBILARE.
Cel. 0673900808

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i Dila

Dila
Dila Regjistruar për 10+ muaj 3 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Dila (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dila
  Dila
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  3 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Astiri Tek Unaza E Re, Astir, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re.. Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re.. Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re.. Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re.. Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re.. Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re..
  40000.00 Lek Jap apartament 2+1 te mobiluar tek Bar Artisti ne Unaze te re.. nga Dila