Kërko

1300.00 Euro €
Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
46 shikime

1300.00 Euro €
Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
46 shikime

Përshkrimi

Ne Qender te Tiranes, prane Pazarit te Ri, jap me qera nje godine 4 katshe e cila ka:
Nje salle ne katin e pare.
Pastaj nepermjet shkalleve nga brenda ne katin e dyte ka nje salle te madhe plus nje banjo.
Ne katin e trete ka dy ambjente plus banjo.
Ne katin e katert ka nje ambjent te madh plus dhoma e depozitave te ujit.
Pra jane gjithesej 5 ambjente dhe 2 banjo.
KATI PERDHE: 36.3 M2. KATI PARE : 40.8 M2. KATI DYTE: 44.1 M2. KATI TRETE : 40 M2. TOTAL: 161.2 M2
Nuk ka mundesi parkimi
E pershtatshme per Hotel ditore, zyra kompanie, klinika etj.
Qeraja perfundimtare 1300 euro plus tatimin e qerase dhe garanci 3 qera mujore.
Nuk bashkepunoj me Agjensite Imobilare.

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Qira

Profili i Dila

Dila
Dila Regjistruar për 1+ muaj 4 ditë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Dila (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Dila
  Dila
  7 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ muaj
  4 ditë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Pazari I Ri, Qender, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes
  1300.00 Euro € Jap me qera Godine 4 katshe (ambjent banimi ose Biznesi) ne Qender te Tiranes nga Dila