Kërko

350.00 Euro €
Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
153 shikime

350.00 Euro €
Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 1 muaj më parë
153 shikime

Përshkrimi

Kontaktet e mia, person privat: 00355693355063, 00355692371847, 0036202922801 (viber, whatsapp).

Ofroj me qera garsoniere te vitit 2022 me kubature 35 m2 e pershtatshme per banim ose air bnb ne kompleksin Marga ne rrugen Jordan Misja, Bulevardi i Ri. Prona eshte ne gjendje te re, e pabanuar. Sipas projektit te arredimit nga Shaga Mobilieri, eshte ne proces mobilimi modern. Kuzhine, vend ngrenie, divan me hapje ose krevat, dollap, portmanto etj.

Kati i 7, kulle 11 kateshe, me ballkon me xhamllek me pamje, me ashensor me chip, me kuti postare, me banjo me hidrosanitare inkaso, me bojler, me parket elegant, ambient i kulturuar, fasade e ventiluar, sistem multisplit ngrohje ftohje, pllaka elegante, akustik kundra zerit, temperatures, dritare dhe dyer me gaz argon, parket AC6, kushte bashkohore.

Tarifa e qerase 350 euro ne muaj. Kontrate 1 vjecare me te drejte renovimi, 3 muaj parapagim. Jam person privat, kerkoj kandidat serioz. Ballkoni ka pamje nga Bulevardi i Ri, pallati ka kend lojerash, garazh nentokesor, dyqane, park te brendshem, ambiente te perbashketa te kulturuara. Zona eshte qendrore, me te gjitha sherbimet, transportin publik, e preferuar per banim.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Qira

Profili i AK

anonim
AK Regjistruar për 4+ vjet 1 javë më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  anonim
  anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 javë më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Jordan Misja, Kompleksi Marga, 1000, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit
  350.00 Euro € Ofroj me qera garsoniere te re te mobiluar 35 m2 tek kompleksi Marga, Bulevardi Ri, Stacioni Trenit nga anonim