Pa pagesë
Jap banese me qera ne qender te Shkodres

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 vjet më parë
214 shikime

Pa pagesë
Jap banese me qera ne qender te Shkodres

Shtepi Me Qera ,apartament me qera,dhoma
Postuar 6 vjet më parë
214 shikime

Përshkrimi

Jepet banesa me qera ne shkoder me cmim te volitshem 65m2. GJendet ne kat te 5 e mobiluar ndertesa posedon ashensor.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkoder, Shkoder, Shkodër, Shkodër, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jap banese me qera ne qender te Shkodres Jap banese me qera ne qender te Shkodres Jap banese me qera ne qender te Shkodres Jap banese me qera ne qender te Shkodres Jap banese me qera ne qender te Shkodres Jap banese me qera ne qender te Shkodres
  Pa pagesë Jap banese me qera ne qender te Shkodres nga Anonim