Kërko

1790000.00 Euro €
SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM

Vila per shitje,shtepi
Postuar 1 vit më parë
694 shikime

1790000.00 Euro €
SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM

Vila per shitje,shtepi
Postuar 1 vit më parë
694 shikime

Përshkrimi

SHITET GODINE 6 KATESHE PERBALLE ME PORTIN ( KU PRITET TE NDERTOHET DHE PORTI ME I MADH I JAHTEVE NE MESDHE)ME 1300M2 NDERTIM TOTAL. E KOMBINUAR ME 350M2 DYQANE, 840 M2 TOKE. ME DOKUMENTACION TE RREGULLT HIPOTEKOR. E PERSHTATESHME PER AKTIVITETE TE NDRYSHME SI HOTELERI E TE TJERA. BUZE RRUGES KRYESORE TE QYTETIT. VETEM 5 MINUTA NE KEMBE NGA STACIONI I TRENIT ,QENDRA, PORTI DHE DETI.
1.8 ML € 00355692125388.

Profili i Vladimir

Vladimir
Vladimir Regjistruar për 4+ vjet 1 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Vladimir (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Vladimir
  Vladimir
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ vjet
  1 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Rruga Adria, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM
  1790000.00 Euro € SHITET GODINE 6 KATESHE ME 1300M2 NDERTIM nga Vladimir