Kërko

Kontrolloni me shitësin
Jap me qira dyqan + apartament ne Durres

Oferta
Postuar 4 vjet më parë
509 shikime

Kontrolloni me shitësin
Jap me qira dyqan + apartament ne Durres

Oferta
Postuar 4 vjet më parë
509 shikime

Përshkrimi

Jepet me qira dyqan + apartament me cmim te arsyeshem ne Durres. Dyqani esht i pershtatshem per piceri , bar si dhe biznese te ndryshme.

Kontaktoni Arlind (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Arlind
  Arlind
  8 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagja Nr. 13 Plazh, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Jap me qira dyqan + apartament ne Durres Jap me qira dyqan + apartament ne Durres Jap me qira dyqan + apartament ne Durres
  Kontrolloni me shitësin Jap me qira dyqan + apartament ne Durres nga Arlind