Kërko

Kontrolloni me shitësin
OFERT MARVESHJE ME PERQINDJE ALBTELECOM

Oferta
Postuar 1 vit më parë
156 shikime

Kontrolloni me shitësin
OFERT MARVESHJE ME PERQINDJE ALBTELECOM

Oferta
Postuar 1 vit më parë
156 shikime

Përshkrimi

OFERT MARVESHJE ME PERQINDJE ALBTELECOM OSE ME QERA DHE SHITJE BIZNESI ALBTELECOM OFRON NJE MARVESHJE TE DYQANI ME PERQINDJE TE DYQANI .DYQANI NDODHET TE KRYENGRITJA E FIERT NE PRINJE TE TREGU I RI I ZARZAVATEVE PA VAJTUR TE UMBEJA PER ME SHUME INFORMACION KONTAKTONI NR 0677148 713 JU MIREPRESIM PER NJE BASHKPUNIM TE SINQERT

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Qira

Profili i ARDIAN

ARDIAN
ARDIAN Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Fier, SHQIPERI

Kontaktoni ARDIAN (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ARDIAN
  ARDIAN
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Fier, 9302, Fier, Fier, SHQIPERI
  40.7839, 19.59695

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  OFERT MARVESHJE ME PERQINDJE ALBTELECOM
  Kontrolloni me shitësin OFERT MARVESHJE ME PERQINDJE ALBTELECOM nga ARDIAN