500.00 Euro €
Agjent shitje

QR CODE
Sherbime biznesi
Postuar 6 muaj më parë
46 shikime

500.00 Euro €
Agjent shitje

QR CODE
Sherbime biznesi
Postuar 6 muaj më parë
46 shikime

Përshkrimi

Agjenci Italiane kerkon disa agjent ne Kosove per shitje te produkteve ndertimore.
Agjenti duhet te prezantoj ne menyre profesionale produktet te cilat trajtohen ne portofilin e tij te shitjes.
Identifikon nevojat per produkte te klienteve dhe jep propozime te ndryshme per te maksimizuar shitjet.
Raporton mbi mbarevajtjen e punes javore.
Te kene aftesi te mira komunikuese dhe menaxheriale per te bashkepunojne ne grup me agjentet.
Te kene leje drejtimi.
Eksperienca ne te njejtin profil perben avantazh ose te kene deri ne 2 vjet pervoje pune si agjent shitje.

Profili i Alessio

Alessio
Alessio Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Alessio (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Alessio
  Alessio
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Itali, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Agjent shitje
  500.00 Euro € Agjent shitje nga Alessio