Kërko

Kontrolloni me shitësin
Ambjente biznesi per punsim dhe bashkpunim

QR CODE
Sherbime biznesi
Postuar 3 vjet më parë
296 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Ambjente biznesi per punsim dhe bashkpunim

QR CODE
Sherbime biznesi
Postuar 3 vjet më parë
296 shikime

Përshkrimi

Zotroj ambjente ne zonen e plazhit per bashkpunim int per femra qe duan te punojne ne parukeri kurse estetike , ambjentet Jan te pershtatshme per agjensi udhtimesh , agjensi imobilire , e theksoj jo qera bashkpunim 0694207283

Kontaktoni Endri (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Endri
  Endri
  25 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Plazh, Plazh, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Ambjente biznesi per punsim dhe bashkpunim nga Endri