40.00 Euro €
RENT A ROOM

QR CODE
Sherbime biznesi
Postuar 3 vjet më parë
260 shikime

40.00 Euro €
RENT A ROOM

QR CODE
Sherbime biznesi
Postuar 3 vjet më parë
260 shikime

Përshkrimi

SUITA ME QERA
FAMILIAR
GOLD
SILVER

Kontaktoni ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS
  ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Butrinti Str 1 Quarter 1, Butrinti Str1 Quarter 1, Sarandë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  RENT A ROOM RENT A ROOM RENT A ROOM RENT A ROOM
  40.00 Euro € RENT A ROOM nga ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS