Kërko

Kontrolloni me shitësin
Femer ose mami per lidhje te fshehte

QR CODE
Faqe shqiptare ne internet
Postuar 1 vit më parë
327 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Femer ose mami per lidhje te fshehte

QR CODE
Faqe shqiptare ne internet
Postuar 1 vit më parë
327 shikime

Përshkrimi

Mami ose femra per lidhje te fshehta.
Mund te dergoni ftese ne FB: Julian HR ajo qe eshte me foto, ajo qe tregon se jeton ne Tirane.

Profili i Julian HR

Julian HR
Julian HR Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Julian HR (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Julian HR
  Julian HR
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Bulevardi I Ri, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Femer ose mami per lidhje te fshehte nga Julian HR