Kërko

300.00 Euro €
Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër

Kafshe shtepiake
Postuar 5 vjet më parë
1058 shikime

300.00 Euro €
Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër

Kafshe shtepiake
Postuar 5 vjet më parë
1058 shikime

Përshkrimi

Një Zuckerschnuten vërtetë i vogël, 6 muaj dhe një i ri 14 muaj (tashmë është i aftë për mbarështim dhe PL 0/0 ekzaminuar, merle free testuar, carrier hollim, rreth 2kg) janë në kërkim për dozë të re <3

Të dy prindërit janë të aftë për mbarështim dhe PL 0/0.

Minj të vegjël janë anëtarë të plotë të familjes, ata i njohin fëmijët, macet, qentë dhe ndoshta shumë dashuri!

Mouse pak është një garanci për familjet dhe veprimet :-)

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Kukës, Kukës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër
  300.00 Euro € Chihuahua i mrekullueshëm mashkull dhe femër nga anonim