Kërko

300.00 Euro €
Këlyshë Cute Puppies Maltë Në dispozicion

Kafshe shtepiake
Postuar 3 vjet më parë
537 shikime

300.00 Euro €
Këlyshë Cute Puppies Maltë Në dispozicion

Kafshe shtepiake
Postuar 3 vjet më parë
537 shikime

Përshkrimi

Përshëndetje, ne kemi këlyshë të bukur djemsh dhe vajzash Maltese. gati për të shkuar për shtëpi të bukura. Ata kanë marrë mikrocip, vaksinim të parë dhe krimb. Ata përdorin jastëk stërvitje dhe hanë mirë. Pesha është vetëm 1 kilogram, ato janë pak topa dëbore, me personalitet lozonjare dhe të qetë, nëse interesoheni ju lutem më kontaktoni përmes

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Këlyshë Cute Puppies Maltë Në dispozicion
  300.00 Euro € Këlyshë Cute Puppies Maltë Në dispozicion nga anonim