Kërko

250.00 Euro €
Kittens kanadeze Sphynx stuko

Kafshe shtepiake
Postuar 4 vjet më parë
711 shikime

250.00 Euro €
Kittens kanadeze Sphynx stuko

Kafshe shtepiake
Postuar 4 vjet më parë
711 shikime

Përshkrimi

kittens bukur Sphynx lindur më 21.03.2019. Të vegjlit janë të pastërta, rriten me dashuri në shtëpinë tonë dhe janë të çrregullt në kohën e dorëzimit, të shqyrtuar nga një veteriner dhe të vaksinuar me një certifikatë vaksinimi. Prej tani mund të vizitoni një të vogël dhe ta rezervoni atë për një depozitë.

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prishtine, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kittens kanadeze Sphynx stuko Kittens kanadeze Sphynx stuko Kittens kanadeze Sphynx stuko Kittens kanadeze Sphynx stuko Kittens kanadeze Sphynx stuko
  250.00 Euro € Kittens kanadeze Sphynx stuko nga anonim