Kërko

350.00 Euro €
majmuni pirgmy marmoset Në dispozicion

Kafshe shtepiake
Postuar 3 vjet më parë
2915 shikime

350.00 Euro €
majmuni pirgmy marmoset Në dispozicion

Kafshe shtepiake
Postuar 3 vjet më parë
2915 shikime

Përshkrimi

majmuni i majmunit Marmoset që do të dhurojë vetëm një mënyrë të përsosur në shtëpinë tuaj. Ajo nuk është agresive, është shumë e dashur, është e mirë dhe e trajnuar mirë. Ajo është e azhurnuar në shtëna dhe ajo kontrollohet vet. Ajo do të vijë me 1 vit garanci shëndetësore dhe me lodrat e luajtura dhe arkat e saj.

Kontaktoni clarina (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  clarina
  clarina
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Novi Sad, Gjirokastër, Gjirokastër, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  majmuni pirgmy marmoset Në dispozicion majmuni pirgmy marmoset Në dispozicion
  350.00 Euro € majmuni pirgmy marmoset Në dispozicion nga clarina