Kërko

225.00 Euro €
Puppers Pomeranian mirë të trajnuar

Kafshe shtepiake
Postuar 4 vjet më parë
4444 shikime

225.00 Euro €
Puppers Pomeranian mirë të trajnuar

Kafshe shtepiake
Postuar 4 vjet më parë
4444 shikime

Përshkrimi

Puppers pomeranez mirë të trajnuar mirë në kërkim në shtëpi të reja. Janë 12 javë të vjetra, të vaksinuara, të përditësuara në të shtëna me temperament të mirë. Kontaktoni për më shumë detaje që kanë të bëjnë me miratimin.

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Prishtine, Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Puppers Pomeranian mirë të trajnuar Puppers Pomeranian mirë të trajnuar Puppers Pomeranian mirë të trajnuar Puppers Pomeranian mirë të trajnuar Puppers Pomeranian mirë të trajnuar
  225.00 Euro € Puppers Pomeranian mirë të trajnuar nga anonim