250.00 Euro €
Super siameze

Kafshe shtepiake
Postuar 1 vit më parë
177 shikime

250.00 Euro €
Super siameze

Kafshe shtepiake
Postuar 1 vit më parë
177 shikime

Përshkrimi

Shitet siameze me moshë 1.5 vjece,e urtë dhe e dashur me fëmijët,e mbajtur me përkujdesje të madhe,e sterilizuar,ideale për persona që i vlerësojnë kafshët

Kontaktoni Adi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Adi
  Adi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Uznovë, Berat, Berat, SHQIPERI
  40.70597, 19.9575

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Super siameze
  250.00 Euro € Super siameze nga Adi