Kërko

100.00 Euro €
SHITET LAVATRICE ARISTON E PERDORUR

QR CODE
Lavatrice
Postuar 2 vjet më parë
286 shikime
Nuk ka foto

100.00 Euro €
SHITET LAVATRICE ARISTON E PERDORUR

QR CODE
Lavatrice
Postuar 2 vjet më parë
286 shikime

Përshkrimi

Modeli ARISTON. Eshte ne gjendje pune. E perdorur 5 vjet. Blere ne Angli.

Kontaktoni SAMI (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  SAMI
  SAMI
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Don Bosko, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  100.00 Euro € SHITET LAVATRICE ARISTON E PERDORUR nga SAMI