3800.00 Euro €
3800

QR CODE
Makineri
Postuar 2 vjet më parë
169 shikime
Nuk ka foto

3800.00 Euro €
3800

QR CODE
Makineri
Postuar 2 vjet më parë
169 shikime

Përshkrimi

Shitet Mercedes Benz
220 CDI Klasi C
Viti 203
Me portobagazh
Full Opsion
Sendile lekure ngjyre e zeze
Mjeti eshte në gjendje te mire teknike.
Dokumentat te Pakistan deri në maj 2021.
Numri I kontaktit: 0696239480
Imail: [email protected]

Kontaktoni Nustret (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Nustret
  Nustret
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Rruga “Enver Birko”, Astir, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  3800.00 Euro € 3800 nga Nustret