Kontrolloni me shitësin
4000 €

QR CODE
Makineri
Postuar 2 vjet më parë
155 shikime

Kontrolloni me shitësin
4000 €

QR CODE
Makineri
Postuar 2 vjet më parë
155 shikime

Përshkrimi

Shitet mercedez benze
Viti prodhimit Dhjetor 2003 me portobagazhe.
Fulle opsion
Sendile lekure. Taksat e paguara deri 2021 maje

Kontaktoni Nustret (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Nustret
  Nustret
  3 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Astire, Unaza E Re, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  4000 €
  Kontrolloni me shitësin 4000 € nga Nustret