Kërko

Pa pagesë
kamion i madh tre akse man

QR CODE
Makineri
Postuar 5 vjet më parë
150 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
kamion i madh tre akse man

QR CODE
Makineri
Postuar 5 vjet më parë
150 shikime

Përshkrimi

kemi ne shitje kamion te madh 3 aks cmimi i favorshemme leverdi telefono numrin 0682546881 besoj se do meremi vesh per pazarin

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  9 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  kutalli berat , kutalli berat , Berat, Berat, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë kamion i madh tre akse man nga Anonim