Kërko

Pa pagesë
Makineri per perpunim Druri

QR CODE
Makineri
Postuar 4 vjet më parë
1223 shikime

Pa pagesë
Makineri per perpunim Druri

QR CODE
Makineri
Postuar 4 vjet më parë
1223 shikime

Përshkrimi

Makineri per perpunim druri me prejardhje nga Zvicerra ne gjendje shum te mire
Shiten te gjitha

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Deqan (Strellc i Ulet), Deqan (Strellc i Ulet), Decani, Kosova, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Makineri per perpunim Druri Makineri per perpunim Druri Makineri per perpunim Druri Makineri per perpunim Druri Makineri per perpunim Druri Makineri per perpunim Druri
  Pa pagesë Makineri per perpunim Druri nga Anonim