1600.00 Euro €
Motor korse naft

QR CODE
Makineri
Postuar 2 vjet më parë
853 shikime

1600.00 Euro €
Motor korse naft

QR CODE
Makineri
Postuar 2 vjet më parë
853 shikime

Përshkrimi

Shitet motor korse gjendja 9/10 motorr nafte goma treja nuk harxhon 1 dylym 50 lek
Na kontaktoni whats app ju mirpresim +355683441027

Kontaktoni Bledi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Bledi
  Bledi
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Korce Albania, Korce, Korçë, Korçë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Motor korse naft Motor korse naft
  1600.00 Euro € Motor korse naft nga Bledi