Kërko

2300.00 Euro €
SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️

QR CODE
Makineri
Postuar 3 vjet më parë
1090 shikime

2300.00 Euro €
SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️

QR CODE
Makineri
Postuar 3 vjet më parë
1090 shikime

Përshkrimi

SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️
Plug i pershtatshem per traktor mbi 60 KF.
Gjeresia e punes eshte 3x35 cm.
Shasia ne forme katrori 10 cm dhe shume rezistente.
Prodhim Italian.

Profili i Agrotec

Agrotec
Agrotec Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Agrotec (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Agrotec
  Agrotec
  3 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️ SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️
  2300.00 Euro € SHITET PLUG 3 VESH PIETRO MORO, GJENDJA 10/10❗️ nga Agrotec