42000.00 Dollar US$
Gold to Sell

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 2 muaj më parë
21 shikime

42000.00 Dollar US$
Gold to Sell

QR CODE
Vendndodhja e panjohur
Te ndryshme
Postuar 2 muaj më parë
21 shikime

Përshkrimi

gold for sale
Gold dust and gold ingot
29 kilograms of raw gold (au) whose characteristics are:
nature: powdered gold or gold ingots
quantity: 29 kg
purity rate: 97-98%,
quality: 22.77 carats more.
origin: republic of ghana and france
price: 42000$/kg
impurity composition: 3% (mainly iron oxide)
Email: [email protected]

Atributet

Lloji: Të gjitha
Transaksioni: Të gjitha

Profili i metalor94

metalor94
metalor94 Regjistruar për 4+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni metalor94 (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  metalor94
  metalor94
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 4+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Lëkursi, Kodrra, Qender, Qafë E Gjashtës, 9703, Saranda
  40.25761, 20.06786

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Gold to Sell
  42000.00 Dollar US$ Gold to Sell nga metalor94