Kërko

300000.00 Euro €
Shitet ose jepet me qera

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
218 shikime

300000.00 Euro €
Shitet ose jepet me qera

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 2 vjet më parë
218 shikime

Përshkrimi

Shitet ose jepet me QERA
Qeraja ne muajet eshte 400 euro
Jane 12 dhoma se cila dhoma ka banjo
Gati i pare funksinon si bar

Kontaktoni Denis (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Denis
  Denis
  11 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkembi I Kavajes, Shkembi I Kavajes, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet ose jepet me qera Shitet ose jepet me qera Shitet ose jepet me qera Shitet ose jepet me qera Shitet ose jepet me qera Shitet ose jepet me qera Shitet ose jepet me qera
  300000.00 Euro € Shitet ose jepet me qera nga Denis