Kërko

600.00 Euro €
iPhone 13 Pro Max - 256 GB - Sierra Blue (i shkyçur)

QR CODE
Telefona
Postuar 6 muaj më parë
114 shikime

600.00 Euro €
iPhone 13 Pro Max - 256 GB - Sierra Blue (i shkyçur)

QR CODE
Telefona
Postuar 6 muaj më parë
114 shikime

Përshkrimi

✨ iPhone 13 Pro Max krejt i ri
✨ Fabrika e zhbllokuar
✨ Sierra Blue
✨ 256 GB
✨ Për çdo pyetje dërgoni mesazh!

Më dërgo email: [email protected]

Profili i Beardley Richard

Beardley Richard
Beardley Richard Regjistruar për 6+ muaj 6 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Beardley Richard (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Beardley Richard
  Beardley Richard
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 6+ muaj
  6 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  iPhone 13 Pro Max - 256 GB - Sierra Blue (i shkyçur) iPhone 13 Pro Max - 256 GB - Sierra Blue (i shkyçur) iPhone 13 Pro Max - 256 GB - Sierra Blue (i shkyçur) iPhone 13 Pro Max - 256 GB - Sierra Blue (i shkyçur)
  600.00 Euro € iPhone 13 Pro Max - 256 GB - Sierra Blue (i shkyçur) nga Beardley Richard