Kërko

Pa pagesë
shes fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion

Veshje per gra & burra
Postuar 8 vjet më parë
125 shikime

Pa pagesë
shes fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion

Veshje per gra & burra
Postuar 8 vjet më parë
125 shikime

Përshkrimi

shes fiat croma 2006 1.9naft . maina ne gjendje shum shum te mire . me targa e dogane te paguar . cmimi shum i arsyeshem . 0698726453 .

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  5 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  fier, fier, Fier, Fier, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  shes  fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion
  Pa pagesë shes fiat croma viti 2006 1.9 naft okazion nga Anonim