Kërko

Pa pagesë
Stokke 2018 Xplory V5 Pasqyra 3-ne-1, e zeze

QR CODE
Karroca per femije
Postuar 3 vjet më parë
948 shikime

Pa pagesë
Stokke 2018 Xplory V5 Pasqyra 3-ne-1, e zeze

QR CODE
Karroca per femije
Postuar 3 vjet më parë
948 shikime

Përshkrimi

Stokke 2018 Xplory V5 Pasqyra 3-ne-1, e zeze
Çfare eshte ne kuti

Stokke Xplory endacak
Paketa e tekstilit duke perfshire qese shopping, mbushje vendesh, jastek baby, mbulese tekstili mbrapa, mbrojtes mbreh, mbuluar hekurudhe vend, kapuc dhe maske
Mbuluar shiu
Mbuluar Bug
Ombrelle me parashute
Mbajtesi i Kupes
Çmimi: 899USD
-Çdo Pyetje Ju lutem WhatsApp +13064005645

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  12 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Stokke 2018 Xplory V5 Pasqyra 3-ne-1, e zeze
  Pa pagesë Stokke 2018 Xplory V5 Pasqyra 3-ne-1, e zeze nga Anonim