Kërko

Pa pagesë
Stokke Xplory V4 endacak i plote

QR CODE
Karroca per femije
Postuar 7 vjet më parë
2616 shikime

Pa pagesë
Stokke Xplory V4 endacak i plote

QR CODE
Karroca per femije
Postuar 7 vjet më parë
2616 shikime

Përshkrimi

Features:

Lartesi vend rregullueshme
Pjesa tjeter rregullueshme kembe me dizajn ergonomik
Thellesia femija rregullueshme jastek
Individualitet multi funksional
Dy-menyre ulur
6 pozicionet tapiceri (2 perpara perballet, 3 pasme perballet)
Lartesi dhe kend te rregullueshme trajtuar me dizajn ergonomik
Individualitet repellant uje me pelhure kapi

Çfare ka ne kuti?
Xplory Shasia
Seat Xplory
Xplory rrota
Xplory tekstile Set-perfshire vend mbushje, mbuluar pasme tekstile, mbrojtes parzmore, mbuluar hekurudhor vend, individualitet dhe maske, jastek baby, qese shopping, neto mushkonje, dhe te mbuluar shi

Skype ::: baby.pram

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Albania, Albania, Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Stokke Xplory V4 endacak i plote
  Pa pagesë Stokke Xplory V4 endacak i plote nga Anonim