Kërko

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Kujdestare urgjent per nje femije si

QR CODE
Per femijet
Postuar 2 vjet më parë
171 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Kerkoj Kujdestare urgjent per nje femije si

QR CODE
Per femijet
Postuar 2 vjet më parë
171 shikime

Përshkrimi

Kerkoj Babyssiter urgjent per nje femije si dhe punet e shtepis te interesuarat le te kontaktojn ne kete numer +41793519170

Profili i Shpejtim

Shpejtim
Shpejtim Regjistruar për 3+ vjet 2 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Shpejtim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Shpejtim
  Shpejtim
  6 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  2 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Bota, DIASPORA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Kerkoj Kujdestare urgjent per nje femije si nga Shpejtim