Kërko

300.00 Euro €
klysh akita inu dhe amerikan

QR CODE
Per femijet
Postuar 1 vit më parë
408 shikime

300.00 Euro €
klysh akita inu dhe amerikan

QR CODE
Per femijet
Postuar 1 vit më parë
408 shikime

Përshkrimi

shiten klysh akita inu dhe amerikan

Kontaktoni Elton (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Elton
  Elton
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lapraka Street Pandi Dardha, Laprake, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  klysh akita inu dhe amerikan klysh akita inu dhe amerikan klysh akita inu dhe amerikan
  300.00 Euro € klysh akita inu dhe amerikan nga Elton