Kërko

350.00 Lek
Shes Raki rrushi shtepie bio 20 Grade cilesore

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 2 muaj më parë
19 shikime
Nuk ka foto

350.00 Lek
Shes Raki rrushi shtepie bio 20 Grade cilesore

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 2 muaj më parë
19 shikime

Përshkrimi

Shes Raki rrushi shtepie bio 20 Grade cilesore
Cmimi 350 lek te reja litri, Ne diskutim ne vartesi te sasise.
Ndodhem ne Dajç Lezhe.

Atributet

Lloji: I ri
Transaksioni: Shes

Profili i Zef

Zef
Zef Regjistruar për 2+ muaj 2 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi SHQIPERI

Kontaktoni Zef (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Zef
  Zef
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 2+ muaj
  2 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Dajç, Lezhe, SHQIPERI
  41.94527, 19.56193

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  350.00 Lek Shes Raki rrushi shtepie bio 20 Grade cilesore nga Zef