Kërko

Pa pagesë
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 5 vjet më parë
141 shikime

Pa pagesë
Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 5 vjet më parë
141 shikime

Përshkrimi

Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe

LEZHE - Zona Piraj , Shiten 2 Hektare Toke Bujqesore, ( 20.000 m2 )
me Rruge dhe Sistem Kullimi , e pershtatshme per aktivitete te ndryshme.

Me Dokumentacion te rregullt.

Cmimi: 35.000 Euro.
Tel. 069 77 63 141

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  440 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  LEZHE, LEZHE, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe
  Pa pagesë Shiten 2 Hektare Toke bujqesore ne Lezhe nga Anonim