Kërko

Pa pagesë
Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 5 vjet më parë
195 shikime

Pa pagesë
Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 5 vjet më parë
195 shikime

Përshkrimi

Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe
1.000 m2 , afer Dardania Resort dhe Restorant Spiranca,
150 metra distance nga bregu i detit, e pershtatshme per ndertime deri ne 5 kate, Hotele ose Vila. Hapesira ka nevoje per mbushje.
Me Dokumentacion te rregullt. Cmimi 35.000 Euro.
Tel. 069 77 63 141

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  440 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  TALE - LEZHE, TALE - LEZHE, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe
  Pa pagesë Shitet Toke ne Bregdet - Tale, Lezhe nga Anonim