Kërko

Pa pagesë
Shitet toke ne bregdetin e Tales, Lezhe

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 6 vjet më parë
57 shikime

Pa pagesë
Shitet toke ne bregdetin e Tales, Lezhe

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 6 vjet më parë
57 shikime

Përshkrimi

Shitet toke ne bregdetin e Tales ne Lezhe. Toka ka nje siperfaqe prej 16 333 m2 dhe shtrihet nga hidrovorii Tales deri ne breg te detit. Eshte e pajisur me rruge kalimi, e kuadruar dhe rrethuar me xokel betoni dhe e shtruar me cakell.
Bazuar ne siperfaqen qe ka, kjo toke nuk limiton planifikimin apo qellimin per te cilin ju doni ta perdorni. E pozicionuar ne  nje vend mjaft atraktiv dhe me dalje ne rere, ajo kthehet ne vlere per investimin tuaj.

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  40 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Lezhë, Lezhë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Shitet toke ne bregdetin e Tales, Lezhe Shitet toke ne bregdetin e Tales, Lezhe
  Pa pagesë Shitet toke ne bregdetin e Tales, Lezhe nga Anonim