Kontrolloni me shitësin
E kam gruan etrash

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
605 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
E kam gruan etrash

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
605 shikime

Përshkrimi

E kam gruan me pesh nuk di qka bej nuk ka kurfar lezeti. Po vuaj

Kontaktoni anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  denisi hamshori

  Comment 8 muaj më parë

  denisi hamshori wrote: ma kalo mu o nish

  Detajet e shitësit

  anonim
  anonim
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin E kam gruan etrash nga anonim