Kërko

100.00 Euro €
Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
364 shikime

100.00 Euro €
Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
364 shikime

Përshkrimi

Ne jemi prodhuesi kryesor, tregtari, eksportuesi dhe furnizuesi i produkteve farmaceutike të cilësisë. Ne përqëndrohemi në eksportimin e produkteve shëndetësore në pjesë të ndryshme në botë. Ne kemi cilësinë më të mirë në dispozicion. Duke qenë një udhëheqës në biznesin e farmacisë, ne ju ofrojmë produkte me cilësi të lartë në kohë, shpërndarje të shpejtë dhe mbështetje efikase të klientit. Këta tre elementë na garantuan një zhvillim të fuqishëm. Ne e nderojmë shumë çdo klient dhe i trajtojmë të gjithë si dhe individualë. Ne Këtu në Reliance Farmaceutikë synojmë sigurimin e sendeve mjekësore për klientët në të gjithë botën, në vend dhe në kohë. Ne gjithashtu synojmë të ruajmë një marrëdhënie biznesi të mirë dhe afatgjatë. Kjo është arsyeja pse ne duam që ju të jeni ju lutemi me porosinë që vendosni dhe blini nga ne dhe dëshirojmë që të ktheheni për më shumë. ne jemi adhurues të farmaceutikës dhe kemi vite që jemi në këtë biznes. Transporti është një proces diskret brenda natës.


Ketamine
Pluhur nembutal
Kristal metilon
4-MMC kristal
Kristali 3-MMC
Pluhur Alprazolam
Pluhur fentanil
4-methylaminorex
Pluhur ephedrin
Pluhur pseudoephedrin
Pluhur oxymorphone
Pluhur hidromorfoni
Pluhur Clenbuterol hcl
JWH-250
4-MFK
Kristal i madh PV-8
Pentedrone
Pluhur Etizolam
MAM-2201
Ethylone
25i-nbome
25b-nbome
25c-nbome
Pluhur MDPV / kristal i madh
Kristal / pluhur i madh Alpha-PVP
4-Aco-DMT
3-Meo-PCP
5-Meo-PCP
Synthacaine
MN-24
MN-25
4-fa
2-FMA
4-FMA

Pilula të tilla si;
tramadol
Ativan
zolpidem
Soma
Phentamine
Xanax
metadon
Roxycodone
Klonopin
OPANA
subutex
Rohypnol
Percocet
Vicodin
morfinë
Adderall
Dilaudid
Ritalin


Whatsapp: +1 301 679-9635
Email: [email protected]

Kontaktoni Liz Mua (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Liz Mua
  Liz Mua
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tirane, Tirane, Tiranë, Tiranë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike
  100.00 Euro € Furnizuesi i ketamines, fentanyl, Ephedrine dhe kimikateve të tjera kërkimore farmaceutike nga Liz Mua