Kontrolloni me shitësin
Gruja ime ezhgenjyer

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
603 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Gruja ime ezhgenjyer

QR CODE
Nga mjeksia
Postuar 2 vjet më parë
603 shikime

Përshkrimi

Nuk di as nuk mund kuptoj pse gruja ime eshte zhgenjyer né raporte seksuale me mua qe dy vite, a thua pesha qe ka 86 kg dhe mosha 53 vj, une si burr i saj kam 55 vite jam ende ne form per seks, kjo me jep vetem njeher muaj. Cili mjek apo njeri me profesion di me tregoj rastin.

Kontaktoni I vuajturi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Toni

  Comment 1 vit më parë

  Toni wrote: Qe te vyn me ta qi grujen veq kallxom tiua
  Deni

  Comment 1 vit më parë

  Deni wrote: Lajmromu nese kw deshir

  Detajet e shitësit

  I vuajturi
  I vuajturi
  2 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Gruja ime ezhgenjyer nga I vuajturi