Kërko

Kontrolloni me shitësin
pasaporte maqedonase

QR CODE
Sende te humbura
Postuar 2 vjet më parë
216 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
pasaporte maqedonase

QR CODE
Sende te humbura
Postuar 2 vjet më parë
216 shikime

Përshkrimi

Ka humbur nje pasaporte maqedonase e nje vajze adoleshente ne lagjen 14 Shkozet Durres

Kontaktoni Shkolla Hasan Koci (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Shkolla Hasan Koci
  Shkolla Hasan Koci
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Lagja 14, Shkozet, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin pasaporte maqedonase nga Shkolla Hasan Koci