70.00 Euro €
Ore gucci

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 10 muaj më parë
60 shikime

70.00 Euro €
Ore gucci

QR CODE
Te ndryshme
Postuar 10 muaj më parë
60 shikime

Përshkrimi

Shes ore gucci origjinale model 4600M.

Atributet

Lloji: Të përdorura
Transaksioni: Shes

Profili i Klaudina

Klaudina
Klaudina Regjistruar për 10+ muaj 10 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi Tiranë, SHQIPERI

Kontaktoni Klaudina (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Klaudina
  Klaudina
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 10+ muaj
  10 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Astir, 1001, Unaza E Re, Tiranë, SHQIPERI
  41.34838, 19.76902

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Ore gucci Ore gucci
  70.00 Euro € Ore gucci nga Klaudina