Kërko

20.00 Euro €
Afrojme dhoma plazhi ne ambjente luksoze dhe shum afer detit

QR CODE
Hotele
Postuar 2 vjet më parë
164 shikime
Nuk ka foto

20.00 Euro €
Afrojme dhoma plazhi ne ambjente luksoze dhe shum afer detit

QR CODE
Hotele
Postuar 2 vjet më parë
164 shikime

Përshkrimi

Hotel Dragoi ne Velipoje ndodhet vetem 200 m larg detit dhe shume afer zones dhe ajrit te pishave. Me kushtet me bashkohore ne ju garantojme pushime te rehatshme dhe relaxuse

Kontaktoni Hotel Dragoi (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Hotel Dragoi
  Hotel Dragoi
  4 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Kosova, KOSOVA

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  20.00 Euro € Afrojme dhoma plazhi ne ambjente luksoze dhe shum afer detit nga Hotel Dragoi