Kërko

Pa pagesë
Bartender, kamerier, shofer prites, roje sigurie, pastrues, shofer

QR CODE
Hotele
Postuar 4 vjet më parë
151 shikime
Nuk ka foto

Pa pagesë
Bartender, kamerier, shofer prites, roje sigurie, pastrues, shofer

QR CODE
Hotele
Postuar 4 vjet më parë
151 shikime

Përshkrimi

Aktualisht ne kemi nevoje per punetore te mire hotelieresh per te jetuar dhe punuar me ne ne SHBA. Ne kerkojme qe kandidati i interesuar te kete pervoje nga 2 vjet e me shume. Ne i japim pozicionet tona si me poshte.


recepsionist

sekretar

bufetier

shofer

llogaritar

kamerier

kameriere

Roje sigurie

kontrabandist

pastruese

          Aplikanti i interesuar duhet te dergoje nje CV per rishikimna kontaktoni direkt ne whatsapp: +14089096854

Kontaktoni Anonim (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Anonim
  Anonim
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Tiranë, Tiranë, Albania

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Pa pagesë Bartender, kamerier, shofer prites, roje sigurie, pastrues, shofer nga Anonim