Kërko

10.00 Euro €
Dhoma ditore 1000 leke

QR CODE
Hotele
Postuar 1 vit më parë
321 shikime

10.00 Euro €
Dhoma ditore 1000 leke

QR CODE
Hotele
Postuar 1 vit më parë
321 shikime

Përshkrimi

Kemi dhoma ditore
Per plazh per cifte
Adrresa shkembi I kavajes mbikalimi I pare
Numri telefonit 0676993466

Kontaktoni Denis (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Artikuj të tjerë nga ky shitës

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit

  Denis
  Denis
  11 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Përdorues i paregjistruar
  Kontakt

  Vendndodhja e listimit

  Shkembi I Kavajes, Plepa, Durrës, Durrës, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Dhoma ditore 1000 leke Dhoma ditore 1000 leke
  10.00 Euro € Dhoma ditore 1000 leke nga Denis