Kërko

Kontrolloni me shitësin
Gatuaj, Ndihmës kuzhinier, Recepsionist, Banakier , zonja pastruese, kuzhinier pica, një kuzhinier,

QR CODE
Hotele
Postuar 1 vit më parë
283 shikime
Nuk ka foto

Kontrolloni me shitësin
Gatuaj, Ndihmës kuzhinier, Recepsionist, Banakier , zonja pastruese, kuzhinier pica, një kuzhinier,

QR CODE
Hotele
Postuar 1 vit më parë
283 shikime

Përshkrimi

Hotel / Restorant / Bar S.p.A i vendosur në Cyrih Zvicër aktualisht zgjedh stafin për pozitat e mëposhtme:
Cook, ndihmës kuzhinier, Recepsionist, Bartender, zonja pastruese, kuzhinier pica, një kuzhinier, një menaxher dhomë, kamerier dhe kameriere.
Të gjitha shifrat e kërkuara duhet të kenë përvojë, mundësi rritjeje brenda strukturës.
Dërgoni CV me foto.
Ky njoftim u drejtohet të dy gjinive, në përputhje me ligjet 903/77 dhe 125/91 dhe njerëzve të të gjitha moshave dhe kombësive, në përputhje me Dekretin Legjislativ 215/03 dhe 216/03

Profili i Pirlo Visentini

Pirlo Visentini
Pirlo Visentini Regjistruar për 1+ vit 1 vit më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Pirlo Visentini (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Pirlo Visentini
  Pirlo Visentini
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 1+ vit
  1 vit më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Zvicer, Bota

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Kontrolloni me shitësin Gatuaj, Ndihmës kuzhinier, Recepsionist, Banakier , zonja pastruese, kuzhinier pica, një kuzhinier, nga Pirlo Visentini