40.00 Euro €
RENT A ROOM

QR CODE
Hotele
Postuar 3 vjet më parë
220 shikime

40.00 Euro €
RENT A ROOM

QR CODE
Hotele
Postuar 3 vjet më parë
220 shikime

Përshkrimi

Suitat tona jane nder luksozet ne vend !
Keni nevoje per relax?
Ejani. Ju mirpresim!
+35585226831
[email protected]

Profili i ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS

ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS
ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS Regjistruar për 3+ vjet 3 vjet më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi [email protected], Sarandë, Vlorë, SHQIPERI

Kontaktoni ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS
  ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS
  1 listime aktive
  Shitës profesionist
  Regjistruar për 3+ vjet
  3 vjet më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  [email protected], Butrinti Str1 Quarter 1, Sarandë, Vlorë, SHQIPERI

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  RENT A ROOM RENT A ROOM RENT A ROOM
  40.00 Euro € RENT A ROOM nga ALBANIAN EXCLUSIVE TOURS