Kërko

3500.00 Lek
Sofra e Shpatit

QR CODE
Hotele
Postuar 5 muaj më parë
49 shikime

3500.00 Lek
Sofra e Shpatit

QR CODE
Hotele
Postuar 5 muaj më parë
49 shikime

Përshkrimi

Sofra e shpatit
Ndodhet në një nga pikat me te njohura malore te Shqiperisë në Gjinar.E veçanta e Gjinarit është se ai dallon për nga klima dhe resorset e veta natyrore, duke të ofruar një turizëm permanent, si gjatë verës, ashtu edhe në dimër. Keni mundësi të bëni çfarëdolloj aktiviteti që të dëshironi : mund të bëni piknik , mund të bëni hiking,camping, ekspedita studimore, të ushtroni sportin e rally-it etj.. Krahas kënaqësisë, Gjinari ka dhe një vlerë jashtëzakonisht të madhe si zonë kurative, sidomos për ata që vuajnë nga mushkëritë. Ajri është i pastër e plot oksigjen.

Restoranti  shërben gatime tradicionale duke përdorur prodhimet vendase.

HOTELI / HOTEL

Kemi kapacitetin prej 26 personave.
Fillimisht kemi dhomen e cila permban kapacitet deri ne tetë persona. Kjo eshte dy kateshe. Ne katin e par eshte aneksi ku mund te kalojn kohen grupi I cili jan se bashku. Gjithashtu aty gjenden dy krevate marinari dhe ballkoni . Siper ne katin e dyte jan dy dhoma ciftë te ndara me nje ballkon te perbashket. Tualeti eshte I perbashket per te gjithe.
Se dyti jan dy dhoma indentike me njera tjetren me kapacitet  katër persona secila. Eshte dy kateshe. Ne katin e par eshte nje divan I cili behet krevat dhe nje krevat portativë. Plus nje tavoline te vogel ku mund te pini dicka. Gjithashtu aty ndodhtet edhe ballkoni. Në katin e dyti sipër gjendet krevati per cifte.
Se fundmi kemi pesë dhoma cifte identike.  Eshte vetem nje dhome ku perfshin krevatin dopio ballkonin nje tavoline te vogel dhe tualeti personal.
Muze tradicional etnografik vendase / local etnographic  museum

Profili i Reklame

Reklame
Reklame Regjistruar për 5+ muaj 5 muaj më parë e fundit në linjë
Përshkrimi i shitësit Nuk ka përshkrim të lënë nga shitësi

Kontaktoni Reklame (shitësi)

  Ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni një llogari të re në mënyrë që të kontaktoni reklamuesin.
  Për t'u mbrojtur nga aktivitetet e ndaluara, ne mund ta kontrollojmë mesazhin tuaj përpara se t'i përcillet marrësit dhe, nëse është e nevojshme, ta bllokojmë atë.

  Komentet

  Ende nuk është shtuar asnjë koment, komento i pari këtë shpallje!

  Detajet e shitësit Detajet

  Reklame
  Reklame
  1 listime aktive
  Shitës joprofesionist
  Regjistruar për 5+ muaj
  5 muaj më parë e fundit në linjë
  Kontakt Të gjitha Lajmerimet

  Vendndodhja e listimit

  Gjinar,Albania, Elbasan, Elbasan, Elbasan

  Rri i sigurt!

  Asnjëherë mos paguani një depozitë në një llogari bankare derisa të keni takuar shitësin, të parë të nënshkruar një marrëveshje blerjeje. Asnjë reklamues privat serioz nuk kërkon një paradhënie përpara se të takoheni. Marrja e një emaili me një ID të skanuar nuk do të thotë që ju e keni identifikuar dërguesin. Ju e bëni këtë në vend, kur nënshkruani një marrëveshje blerjeje.
  Sofra e Shpatit Sofra e Shpatit Sofra e Shpatit Sofra e Shpatit Sofra e Shpatit Sofra e Shpatit Sofra e Shpatit
  3500.00 Lek Sofra e Shpatit nga Reklame